top of page

Professional Group

Public·149 members

Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 TV


57 minuta më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas... Kosova U17 ...


Mos u shqetësoni. Edhe eksperienca e keqe është eksperiencë. AkrepiÇdo fitore e vogël në jetën, ju jep më shumë stimul për të ecur përpara dhe për të realizuar ëndrrat tuaja. Sot mund të realizonin një të tillë. Është koha për t’u zbavitur. GaforrjaMe shumë mundësi ditën e sotme do ta kaloni me çështje që lidhen me veshjet apo produktet kozmetike. Sidoqoftë do të mund ta ndaloni veten nga këto shpenzime. Do t’i jepni një dhuratë të shtrenjtë personit që dashuroni dhe ky gjest do të vlerësohet. Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 4 ditë më parë — Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt . Shqipëria U21 Mali i Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet ... Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj? E hënë - e premte 13:20Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 Sh 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ishujt Faroe U17... Zemra do të dojë një gjë e mendja një tjetër. PeshorjaNgjarjet e 24 orëve të ardhshme më në fund do t’ju bindin për gjëra që nuk keni dashur të bindeni: që projekti juaj i javëve të fundit ishte një humbje kohe. Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt live 21/11/2023 Online 9 minuta më parë — Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21 Kosovo U21 vs Israel ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria (sport tv) Escaldes ... (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i ... Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 cz. Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 1212 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20/11/2023 Transmetim i drejtpërdrejtë 2 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 9 në drejtpërdrejt 8 shtator 2023 Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko [TV] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 12 shtato 11 sht 2023... Në vend të kësaj, njerëzit do të kërkojnë tek ju ndihmë dhe mbështetje. DemiProjektet e mëdha kërkojnë punë në grup. Bashkimi me një person të talentuar do t’ju ndihmojë për t’u përballur me disa objektiva. Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17.11.2023 ] Mali i Zi U21 4 ditë më parë — KUALIFIKIM DIREKT Shqipëria do të përballet në 12 tetor me Çekinë në shtëpi dhe më pas do të udhëtojë drejt Moldavisë në muajin nëntor e pas tri ... ShigjetariKa shumë mundësi që të përjetoni një eksperiencë të keqe sot. Nuk është domosdoshmërisht e keqe, por me shumë mundësi do iu bëjë të ndiheni keq. Shqipëria - Moldavisë drejtpërdrejtë Turqia U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 S 16 tet 2023 — Asnjë nuk mund të konsiderohet skuadër më e dobët, as Ishujt Faroe apo Moldavia... 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt fala... Kosova U19 Sllovakia Mali i Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet 2023 — 12 sht ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 12 orë më parë — DREJTPËRDREJT]] Republika Çeke Shqipëria 2022 07. 09. 2023 Republika Çeke 09. [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 14... Shqipëria. Është një person që ju ka fituar zemrën dhe që meriton një shpërblim. Për ju është e vështirë që t’i besonin të tjerëve, por duket se ka ardhur momenti. Të dy do të shkoni mirë së bashku dhe mund të bëheni edhe partnerë të mirë në biznes. Financat do dini si t’i menaxhoni gjatë gjithë kohës dhe situata ka për t’u përmirësuar. BinjaketMiq të afërt do t’ju ftojnë të bëheni pjesë e një organizimi festiv sot. Ndonëse mund të jeni vërtetë të zënë, 1 ose 2 orë nuk do të sjellin asgjë të keqe, madje do t’ju ndihmojë për t’u çlodhur e pse jo edhe për të njohur njerëz të rinj. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 cz. Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 12 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Online 6 nën 2023 — Shqipërisë [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt... (Online@@) Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nën 16 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 1 ditë më parë — Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis ] Mali i Zi U21 Shqipëria ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 57 minuta më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas... Kosova U17 ... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Federata eYouTube · Federata e Futbollit e Kosovës · 4 javë më parë [Sporti!! ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page