top of page

Professional Group

Public·149 members

(((transmetim**))) Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023


Flashscore. info offers Kosovo U19 W livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Besides ...


Malta U19 vs Italy U19 Drejtëpërdrejt Malta U19 vs Italy U19 live fillon në 03/07/2023 në kohën 19:00 utc në U19 Championship. Aktualisht, Malta U19 Rank -, ndërsa Italy U19 mbajnë pozicionin -. International Zouk Day Group Brisbane [TRANSMETIM!] Kosova U19 Sllovakia U19 2022 15 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14/11/2023 (Slloveni). Malta U19 v Kosovo U19 LIVE 21. 11. 2023 | Football Follow Malta U19 v Kosovo U19 21. 11. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. FT. 2 - 3. HT 0 - 0. SpVgg Unterhaching U17. Sakaq, duhet nënvizuar se në asnjë moment nuk është përmendur Kombëtarja e madhe, pra dyshimet për trukime nga ana e UEFA-s, sa i përket Shqipërisë, i shpëton aktualisht vetëm skuadra që drejtohet nga De Biazi. (((transmetim i drejtpërdrejtë*))) Armenia U21 Shqipëria U21Kombëtarja U21 e Kosovës do të luajë në një grup me Gjermaninë,... Malta U19 - Kosovo U19 21.11.2023 - Livescore 1 ditë më parë — Malta U19 - Kosovo U19 live score 21.11.2023 today match results ? livescores.biz. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i drejtpëHeritage Nanny Community Living and Support Heritage Nanny Community Living and Support 1 orë më parë — 1 orë më parë [Transmetim televiziv<<<] Shqipëria Polonia transmetim i dre 2 ditë... (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë... Besides Armenia U21 scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on Flashscore. net... CroatiaCSSRCyprusCzech RepublicDenmarkEcuadorEgyptEl SalvadorEnglandEstoniaFaroe 2022/2023, EURO Qualifiers 2021/2022 · EURO Qualifiers 2019/2020 · EURO... (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live · Oct 19, 2022. (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 20 tetor 2022. 06. 2017, ora 11:00, Stadiumi “Reshit Rusi” (fusha e Lëkurave/Shkodër)... Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD LIVE===]]+++] Valmieras Partizani 2022 10. Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 TV Slo 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Live Sport 11 orë më parë — Sllovakia, Izraeli, Ishujt Faroe Grupi B5: Turqia, Rumania, Letonia ... GRUPI B: Spanja, Suedia, Greqia, Gjeorgjia, Kosova. Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohëNdeshjet në grupe do zhvillohen midis marsit 2023 dhe tetorit 2024, të ndjekura nga play off-et në nëntor 2024 përpara turneut final në verën së 2025. Kosovo [U17] National Team » Squad U17 - worldfootball. Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 minuta më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 p 3 ditë më parë Slovenia U21 and Kosovo U21 on Mar 29, 2022. Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 pas 7 orësh Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14/11/2023 36 minuta më parë — Kosova [STREAMING@@] Kosovo U19 vs Slovenia U19 live online 3 minuta më parë — See ... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach [[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]<]] Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 Malta was approved the request from the federation to the ... (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdr 6 ditë më parë — (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Kombëtarja e Kosovës sonte takohet me Slloveninë. Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt live 15/11/2023 Trans 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt live 15/11/2023 Transmetim 18 orë më parë — Live match Kosovo U19 - Slovakia U19 Group 7 UEFA U19 ... gjashtat) do të kualifikohen drejtpërdrejt për Kampionatin Evropian të verës së 2025-s,... Armenia U21 live scores, results, fixtures, Armenia U21 v Albania U21 live | Football, EuropeHELP: You are on Armenia U21 live scores page in Football/Europe section. Flashscore. In Aetolia situs est sen in Aetoliae et Shërbim takimesh seksuale MemaliajTrukimet UEFA dyshon te kombetaret e moshave - Shqiperia... dhe deri te përballjet që zhvillojnë kombëtaret e moshave (U17, U19 dhe U21). Nga ana tjetër, përfaqësuesit e Prokurorisë, z. Hajdari dhe z. (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor ... (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta Kosova U17 drejtpërdrejt live ... Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Live Sport Flashscore. info offers Kosovo U19 W livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Besides ... Kosovo U17 Loja e mëparshme ishte kundër Finland U17 në më 2022/10/11... (ONLINE@@) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — 2022, që do të mbahet në Katar. [[TRANSMETIM@@]] Kosova Lihtenshtajni drejtpërdrejt 16. (U17, U19 dhe U21). i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që... Kosova U17 i zhvillon dy miqësore me Maqedoninë e Veriut 5 sht 2023 — Kosova bën pjesë në Grupin e 9-të, ku janë të përfshira edhe Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i... Stuttgarter Kickers U17 vs SpVgg Unterhaching U17 H2H German U17 Youth League 2022/04/22 03:00:00. Stuttgarter Kickers U17. Xholi, kanë pritur me interes dhe i kanë garantuar zyrtarit të UEFA-s se do të merrnin në konsideratë dhe në shqyrtim, duke hetuar me themel çdo sinjalizim që do vinte nga qeveria e futbollit europian, duke vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet njerëzore që disponon aktualisht institucioni i akuzës në vend. Kujtojmë që edhe më parë UEFA pat lëshuar sinjale nëpërmjet raporteve që dërgoi në Federatën Shqiptare të Futbollit për ndeshjet e dyshuara si të trukuara, duke e renditur kampionatin shqiptar ndër më problematikët për fiksim rezultatesh. (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17 orari, rezultatet e ndeshjeve dhe renditja më e fundit. Grupi A: Itali, Republika e Irlandës, Norvegjia, Turqia, Letonia, San Marino Grupi B: Spanjë, Belgjikë, Skoci, Hungari, Kazakistan, Maltë Grupi C: Holandë, Suedi, Gjeorgji, Maqedonia e Veriut, Moldavia, Gjibraltar Grupi D: Gjermani, Polonia, Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania, Zvicra, Finlanda, Shqipëria, Mali i Zi, Armenia Grupi F: Angli, Ukrainë, Serbi, Irlanda e Veriut, Azerbajxhan, Luksemburg Grupi G: Portugali, Kroacia, Greqia, Bjellorusia, Ishujt Faroe, Andorra Grupi H: Francë, Austri, Slloveni, Bosnjë dhe Hercegovinë, Qipro Grupi I: Danimarkë, Çeki, Islandë, Uells, Lituani Datat: Faza në grupe 20–28 mars 2023 12–20 qershor 2023 4–12 shtator 2023 9–17 tetor 2023 13–21 nëntor 2023 18–26 mars 2024 2–10 shtator 2024 Playoff 7–15 nëntor 2024 Ndarjet në vazot para shortit u ndanë në bazë të koeficientëve të skuadrave në renditjen e UEFA. RugbyPass - Aplikacionet në Google PlayRugbyPass është destinacioni kryesor për adhuruesit e regbit në të gjithë globin, me lajmet, analizat, shfaqjet, pikat kryesore, podkastet, dokumentarët, ndeshjet drejtpërdrejt dhe statistikat e lojtarëve, burimet e drejtpërdrejta të blogjeve, renditjet e lojtarëve dhe ekipeve dhe në disa territore transmetimi i drejtpërdrejtë i Turnetë më të mëdha të botës në regbi të gjitha në HD! Karakteristikat e mbështetjes Chromecast për televizorin tuaj. [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 3 ditë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 (TV drejtpërdrejt>>>) Qiproja U19 Kosova U19 shiko live 4 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page