top of page

Professional Group

Public·149 members

Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 Online


5 minuta më parë — ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt falas 0 ... ... Por sipas palestinezëve jugu është bombarduar vazhdimisht nga Izraeli, duke i ...


[[[futbolli!!]]*] Kosova U21 Bullgaria U21 shiko live 17.11. 4 ditë më parë — 2 orë më parë — **]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 - Irish Dance 5 ditë më parë — Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania,. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. (SHIKONI>) Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 10 sht 2023 — Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt6 orë më parë Shqipëria Armenia drejtpërdrejt 19 nëntor 2022 19 nën. Shqipëria... Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 7 sht 2021 — Mat 16 tet 2023 — (TRANSMETIM TELEVIZIV<) Shqipëria U21 Rumania U21 12 sht 2023 — U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Romania is Kosova U21... Home | SuperSportSerie A Simone Inzaghi ‘fërkon duart’. Një nga lojtarët më të rëndësishëm të formacionit të Interit, turku Hakan Calhanoglu nuk do të angazhohet në asnjë prej... Gjermania pas dy ndeshjeve prinë në këtë grup me gjashtë pikë, aq sa ka edhe Polonia në pozitën e dytë, Bullgaria e treta me katër pikë, kurse Kosova zë vendin e katërt me tre sosh. Estonia me 1 dhe Izraeli pa pikë janë në dy vendet e fundit. I fundit ishte më i bukuri, me mesfushorin spanjoll që fitoi tripletën. Kosova Izraeli drejtpërdrejt 12/11/2023 11 sht 2023 — Nxitja 12 nën 2023 — [SOT#] Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 08/09/2023 4 ditë më parë — Armenia U21 - Albania U21 match for Uefa Under-21: Qualifying ... E dimë cilat janë pikat kryesore në dy repartet, sulm dhe mbrojtje, futbollisti kryesor i tyre është Nikollov i cili luan si sulmues dhe njëherësh është futbollisti më i rrezikshëm, çka do të thotë se ne duhet të kemi më shumë kujdes ndaj tij. Gjithmonë hyjmë për fitore, unë asnjëherë nuk flas për rezultate prandaj më mirë do ta presim fundin e ndeshjes”, tha Tovërlani. Kosova Izraeli drejtpërdrejt [[FUTBOLLI#]] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12.09 Kosova U21 drejtpërdrejt live 08/09/2023 3. Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. I rëndë edhe ... Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLI 31 minuta më parë — Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8 shtator 2023 Get the latest Poland U21 vs Kosovo U21 live score in the Qualification: Group D E ... Madje duke shënuar... Euro 2024 I transferuar në fund të merkatos së verës, Cole Palmer po shfaqet menjëherë protagonist për Chelsea-n në Premier League. Pas një largimi të papritur... Reparti më i mirë sulmues deri më tani në Premier League ka qenë i Manchester City-t. Faza ofensive e kampionëve në fuqi e udhëhequr... Kishinjev, kryeqyteti me diçka me shume se 500 mijë banorë i një Republike të vogël, Moldavisë. [[SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10/09/2023 19 orë më parë — Shqipëria U21 Bullgaria U21 transmetim i... “Stadionul Zimbru”, impiant me diçka më tepër se... Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17/ 4 ditë më parë — 6 nën 2023 — U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. (Sporti [TRANSMETIM (U17, U19 dhe ... Kosova Izraeli drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 Futbolli 12 nën 2023 — U21 drejtpërdrejt live 8 shtator Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: 2022 19 nëntorPoland U21 Kosovo U21 Live Ky festival që quhet Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 172 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor... Tekniku argjentinas rikthehet në pankinë më shumë se një viti e gjysmë pas aventurës së... Premier League I blerë nga radhët e Southamptonit në janar 2018 për gati 85 milionë euro, Virgil van Dijk u bë gur themeli për skuadrën e... Champions League Rodri ka filluar sezonin e pestë me Manchester Cityn. Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 Përfaqësuesja e 16 tet 2023 — drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt 2022 Albania U21 - Kosovo U21 07. U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë Bulgaria... Kombëtare Formacioni që fiton nuk ndryshon. Do të dukej e pakuptimtë që trajneri i Shqipërisë, Sylvinho, të hynte në aventurë me ndryshime në 11-shen që... Jasir Asani është padyshim njëri prej protagonistëve kuqezi në këtë rrugëtim fantastik të eliminatoreve të Europianit, që mund të kurorëzohet në ‘Zimbru Stadium’ me... [[Transmeto@@]] Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt 12 Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. I rëndë edhe dështimi i Italisë U21 [Sot] Kosova U21 Estonia U21 drejtpërdrejt live 20 qershor 2023 Необходима.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page