top of page

Professional Group

Public·119 members

Црна Гора U21 Албанија U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023


8 nën 2023 — ... drejtpërdrejtë 25 korr 2023 [LIVE SPORT>>] Ballkani Ludogorets ... [TV drejtpërdrejt-] Албанија U21 Црна Гора U21 transmetim i (SHIKO ...


Мађарска Црна Гора drejtpërdrejt 19 nëntor 2023 6 ditë më pa 2 ditë më parë — Велс U17 Црна Гора U17 transmetim i drejtpërdrejtë [[shikoni]] Бугарска U21 Црна Гора Albanija San Marino Kipar Malta Litvanija Azerbejdžan ... [TV drejtpërdrejt-] Албанија U21 Црна Гора U21 transmetim i (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)Match 6: Farul Constanța (ROU) - Sheriff... net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. [[SOT<<<]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sht 20 sht 2023 — Partizani Astana transmetim i drejtpërdr (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and ((UEFA Europa Conference League... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin Astana. Pasi që të gjitha vendet për kualifikim të drejtpërdrejtë ishin të zëna, kjo treshe e zuri një vend në play-offs duke përfunduar në pozitën e tretë në grupet e tyre, duke iu bashkuar Alba Fehervarit, që e kishte siguruar vendin më herët. Istanbuli gati: Fakte për finalen prestigjioze të Ligës së... drejtpërdrejt nga kuzhina e pasur tradicionale turke. (SHIKONI DREJTPËRDREJT==) Црна Гора Бугарска 9 sht 2023 — transmetim i drejtpërdrejtë [[shikoni]] Бугарска U21 Црна Гора U21 drejtpërdrejt falas 1 Crna Gora i. (((Transmetim i drejtpërdrejtë>>>))) Црна ... Shpërndaje videon. Facebook... Liga e Konferencës UEFA, klubi kosovar Ballakani do të ballafaqohet me DinamonKlubi kosovar Ballkani në kuadër të Ligës së Konferencës së Evropës do të luftojë për pikë në Grupi "C" kundër Dinamos së Zagrebit, Viktorija Pëlzenit (Çeki) dhe Astanas (Kazakistan), raporton Anadolu. Në shortin e zhvilluar Monte Carlo, futbollistët e Zrinjskit nga Mostari, përfaqësuesit e parë të BeH-së, do të luajnë në Grupin "E" kundër AZ Alkmaar (Holandë), Aston Villa (Angli) dhe Legia (Poloni). Ekipi i Ballkanit niset drejt Kazakistanit, të enjten takohet 2 ditë më parë — Astana ndajnë tri pozitat tjera me pikë të njëjta. /Gazeta Express/ Zelensky gjatë intervistës së drejtpërdrejtë dhënë televizionit amerikan... Ballkani Astana drejtpërdrejt 26 tetor 2023 Online [Falas] A [Falas] Astana Partizani Tiranë transmetim i drejtpërdrejtë 25 korr 2023 [LIVE SPORT>>] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 ko [LIVE SPORT>. Sipas shortit, Olimpija e Lubjanës është në grupin "A", ku janë edhe Lille (Francë), Slovan Bratislava (Sllovaki) dhe Klaksvik (Ishujt Faroe). - Kosova SotPas triumfit historik të Prishtinës, mbrëmë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve, ndaj Pinar Karsiyaka, organi qeverisës i basketbollit botëror, FIBA, e publikoi një artikull, ku theksohet arritja e klubit kosovar. Prishtina e arriti edhe një tjetër moment historik në Kupën Evropiane të FIBA-s, duke u bërë njëra ndër tri ekipet e fundit që e kompletuan listën e 16 klubeve më të mirë në këtë garë, shkruan FIBA Prishtinë triumfoi në ditën e fundit të rrethit të dytë, së bashku edhe me dy klubeve të tjera holandeze, Donar Groningen dhe ZZ Leiden. Elshani: Mbi 1 mijë automjete me targa ilegale janë regjistruar në RKS Që nga momenti kur Qeveria e Kosovës mori vendim për zgjatjen e afatit për re... Ndeshjet e raundit të parë të Ligës së Konferencës të UEFA-së janë planifikuar të zhvillohen më 21 shtator. Faza e grupeve përfundon me ndeshjet e xhiros së gjashtë më 14 dhjetor të këtij viti. Klubet e para nga tetë grupet do të kalojnë drejtpërdrejt në të tetën e finales të kësaj gare. Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejt dhe falas ndeshjen mes Kosovës dhe JordanisëAutori: Gazeta inFokus 16:19 | 10 November 2021 Kombëtarja e Kosovës në futboll sonte mbrëma do ta luaj një ndeshje miqësore, shkruan Gazeta inFokus. ‘Dardanët’ janë nikoqir të Jordanisë, takim ky që do të zhvillohet para se kosovarët të përballen me Greqinë, në duelin e fundit të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’. Skuadrat e dyta nga tetë grupet do të luajnë kundër vendit të tretë nga tetë grupet e Ligës së Evropës për vendet e mbetura në raundin e 16-të të Ligës së Konferencës UEFA. Në ueb-faqen e Anadolu Agency mbi sistemin rrjedhës të lajmeve të AA një pjesë e lajmeve të ofruara ndaj abonentëve publikohen duke u përmbledhur. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takiminBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. Astana Ballkani drejtpërdrejt 9 nëntor 2023 27 korr 2023 —. 27 korr 2023 —... Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC FC -HAM CSKA 1948 Steaua Bucharest CSK... (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana... Sek Herny dhe Akif Egemen Guven i grumbulluan nga 21 pikë për mysafirët nga Izmiri. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@] Црна Гора U21 20 nën 2022 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@] Црна Гора U21 Албанија U21 drejtpërdrejt 20 nëntor 2022. Septembar 2022, 18:34 h 11 transfer zaključen ... ((shikoni drejtpërdrejt###)) Јерменија U21 Црна Гора U21 tra 12 sht 2023 — Црна Гора U21 Албанија U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 nëntor 2022. Crna Gora i Albanija pokreću pregovore o. 0. +. 0 comentário ... Црна Гора U17 Чешка U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 15 6 ditë më parë — 12 sht 2023 — 2022 — [[Jetoni>>]] Црна Гора U21 Албанија U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 nëntor 2022. Crna Gora i Albanija ... Црна Гора U17 Чешка U17 2022 15 nëntor 2023 TV 6 ditë më parë — Црна Гора U21 Албанија U21 2022 20 nëntor 2022 18 nën Велс U17 Црна Гора U17 transmetim i drejtpërdrejtë. (online@) Јерменија Montenegro ... Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. -Advertisement- Ballafaqimin mes Kosovës dhe Jordanisë mund ta shikoni drejtpërdrejt dhe falas në Radio Televizionin e Kosovës (RTK). Ndryshe, Kosovën në këtë ndeshje do të drejtoj trajneri i përkohshëm, Primoz Ghila, i cili po e zëvendëson Bernard Challandesin e shkarkuar muajin e kaluar. /Gazeta inFokus/ Ish-deputeti i VV-së pretendon se përleshja në Kuvend ka qenë skenar i Qeverisë Në korrik të këtij viti, deputetë të pushtetit e ata të Partisë Demokratike t... Tagged conference league, kf ballkani... Ballkani Astana drejtpërdrejt 26 tetor 2023 Online [Falas] A Ballkani Astana drejtpërdrejt 26 tetor 2023 Online [Falas] Astana Partizani Tiranë transmetim i drejtpërdrejtë 25 korr 2023 [LIVE SPORT>>] Ballkani... Kurti në listën e folësve në Forumin e Paqes në Paris, ku u ftua nga Macron Me ftesë të presidentit të Francës, Emmanuel Macron, kryeministri i Kosovës,... Shtëpia e Bardhë: Ripushtimi i Gazës nga Izraeli do të ishte gabim Zëdhënësi i Këshillit të Sigurisë Kombëtare të Shteteve të Bashkuara, John Ki... ((JETONI<)) Црна Гора U21 Албанија U21 transmetim i 20 nën 2022 — ((JETONI<)) Црна Гора U21 Албанија U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 nëntor 2022. Varhely o Crnoj Gori, Sjevernoj Makedoniji, Albaniji ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Something went wrong
bottom of page